Kes?

Olen Tõnu Randaru, ettevõtte Sumoor OÜ juht ja konsultant.

Kui töö pakub tegijaile rõõmu ning paneb julgelt edasi liikuma, siis kiirgub see ka väljapoole. Sellist igapäevast tegutsemisrõõmu otsime ja vajame me kõik. 20-aastane juhtimiskogemus ja soov kasutada oma teadmisi ka teiste hüvanguks julgustasid mind looma uut ettevõtet Sumoor OÜ. Konsultandina saan olla ettevõtetele partneriks teemades, millega olen ise juba aastaid tegelenud, sh meeskondade töörahulolu tõstmine ja tulemuslikkuse parendamine kvaliteedijuhtimissüsteemide rakendamise ja dokumentatsiooni lihtsustamise ning ka ISO standardite juurutamise kaudu. Vaata täpsemalt pakutavaid teenuseid.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli geograafia teaduskonna ning olen oma hingelt ja olemuselt kartograaf ja õpetaja. Aastate vältel olen oma ideid proovile pannud sellises innovaatilises ettevõttes nagu AS Regio. Seal töötades täitsin erinevaid juhtimisega seotud ülesandeid – olgu selleks osalemine ettevõtte juhtgrupis, mõneliikmelises projektimeeskonnas või lausa 40-liikmelise tarkvaraosakonna juhtimises. Minu taust ja kogemused aitavad nii praegustel kui ka uutel klientidel ISO juhtimissüsteemide ja töörahulolu maailmas õigeid “teeradu” leida.

Kvaliteedijuhtimisega seotud ülesannete lahendamine ja inimeste aitamine pakub mulle rõõmu. Küsige julgelt, kuidas saan aidata teie ettevõttes töötajate teotahet tõsta.

slogan-kes

Tõnu Randaru
tonu@sumoor.ee
Tel: 505 7395